Автентична селянська хатаВідпочинок в Осиковому ПлесіВідпочинок на природі
укр.   рус.

Все згорнути Головна сторінка

розгорнути Місця для відпочиваючих
Розгорнути російська (руська) лазня
Розгорнути Про Чугуїв
Розгорнути Природа
Розгорнути Проїзд
Розгорнути Відео

 

Приватна садиба в етнічному стилі "Осикове Плесо"

Приватна садиба в етнічному стилі   Запрошуємо Вас, Ваших друзів і членів Вашої родини відвідати стилізовану приватну садибу в етнічному стилі "Осикове Плесо", що розташована в екологічно чистому місці на мальовничому березі Сіверського Дінця в місті Чугуєві Харківської області в 35 км від Харкова.

   Гостям пропонують наступні можливості:
   — мешкання в 2-х і 3-х місцевих номерах підвищеної комфортності зі всіма зручностями;
   — мешкання в 2-х кімнатному будиночку — стандарт зі всіма зручностями місткістю до 5-6 осіб;
   — трирівнева російська (руська) лазня з виходом до річки;
   — оренда різьбляної альтанки під очеретяним дахом місткістю до 25 осіб;
   — екскурсії в місто Чугуїв (Будинок-музей І. Е. Ріпина, імператорський шляховий палац, картинна галерея) — за додаткову плату.

   На території приватної садиби "Осикове Плесо" Ви зможете відвідати українську хату, у якому відтворена обстановка побуту селянства ХVІІІ - початку ХХ століть, зібрана унікальна колекція предметів декоративно-прикладного мистецтва.

   Вы можете відпочити в справжній росіянкій лазні з виходом безпосередньо до ріки. Дзвоніть і замовляйте ексклюзивний відпочинок у приватній садибі в етнічному стилі "Осикове Плесо", моб. тел. у Харкові: 050 323-72-99, 057 757-39-90, 050 873-04-97, 097 310-29-87, 063 046-66-99.

Приватна садиба в етнічному стилі Місця для мешкання

Приватна садиба в етнічному стилі Садиба "Осикове Плесо"

Приватна садиба в етнічному стилі Українська хата, інтер'єр

Приватна садиба в етнічному стилі Осикове Плесо Місця для мешкання
Приватна садиба в етнічному стилі Ріка Сіверський Донець поруч
російська (руська) лазня російська (руська) лазня вприватній садибі

   Харківщина - дивовижний за красою край. А побутові традиції слободян стали темою не одного бестселера. Але парадоксальна ситуація: маючи таку багату національну спадщину, ми фактично нічого не знаємо про реальний побут наших предків. Майже не збереглися матеріальні носії української народної культури. Замало в нас і таких містечок і сіл, що зберегли первозданну фольклорну красу. Не розвинений в нашому регіоні й етнотурізм. Шкода, адже слободяни можуть по праву гордитися своїй етнокультурой.

   Ось вже декілька років існує під Чугуєвим на Харківщині музей-хатина "Осикове Плесо", який привертає відпочиваючих чудовими спорудами етнічного характеру: українська хатина-мазанка із справжнім камишевой дахом, характерним для українського села XIX століття, сільське подвір'я, сяюче мальвами і сонячними головками соняшників, що виглядають з-під тину, дерев'яний різьблений колодязь у дворі з кристально-чистою водою - здається, що час зупинився і відчуття гогольовських «вечеров на хуторі поблизу Чугуєва» не покидає відвідувача цього чудового місця.

   Етнографічних музеїв в країні катастрофічно не вистачає, і, що ще сумніше, скоро і експонати для них знайти буде неможливо. Вражає цинічно-байдуже відношення до своєї культурної спадщини. В Україні знайдеться трохи місць, де можна сумістити активний відпочинок з проникненням в своє культурне минуле, побачити, відчути, нарешті, торкнутися старовинних артефактів - бачили б Ви обличча тих, що приходять в музей - багато хто згадує дитинство, село, дідусів та бабусь. Людина тут стає добрішою, благостнішою.

Приватна садиба в етнічному стилі "Осикове Плесо" та лазня

На головну || Садиба || Місця для відпочиваючих || Російська (руська) лазня || Про Чугуїв || Природа || Проїзд || Відео